0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Anton Veliiev
۳
۲
Igor Sukovaty
Finished
۰۹:۲۰
Chlumsky Petr
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۱:۲۰
Andrii Baklykov
۳
۲
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۰:۳۵
Sergey Kinash
۳
۰
Maksym Kolos
Finished
۰۹:۲۵
Roman Tsubera
۳
۲
Alexandr Semenets
Finished
۰۹:۵۵
Vladislav Kalugin
۳
۱
Davyd Symonchuk
Finished
۱۰:۰۵
Ondrej Fiklik
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۰:۵۰
Volodymyr Plishylo
۲
۱
Yuryi Shchepanskyi
inprogress
۱۲:۰۵
Sergey Skachenko
۱
۳
Denis Nemchenko
Finished
۰۹:۵۰
Alexander Redkov
۳
۱
Igor Maksymchuk
Finished
۱۱:۰۰
Volodymyr Plishylo
۰
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۰۵
Ctibor Zaplatilek
۳
۰
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Alekseenko Dmitriy
۳
۱
Ivanov Ruslan
Finished
۱۰:۲۰
Igor Maksymchuk
۱
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۰:۲۵
Ivanov Ruslan
۲
۳
Igor Sukovaty
Finished
۱۱:۲۰
Sergey Akhlamov
۲
۱
Igor Maksymchuk
inprogress
۱۲:۱۰
Brozek Michal
۳
۰
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۲۰
Brozek Michal
۱
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۰۱:۲۰
Daljus Kregzde
۰
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۰:۴۵
Anton Veliiev
۲
۳
Denis Nemchenko
Finished
۱۰:۵۰
Sergey Kinash
۱
۳
Alexandr Semenets
Finished
۱۰:۵۵
Maxim Naumchuk
۲
۳
Nikolai Treschetka
Finished
۱۱:۰۰
Vladislav Kalugin
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۱:۳۵
Sergey Skachenko
۲
۳
Alekseenko Dmitriy
Finished
۱۱:۵۰
Alberto Olmedo
۳
۱
Jesus Rodriguez
Finished
۱۲:۱۰
Ctibor Zaplatilek
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۳۰
Nikolai Treschetka
۳
۲
Maksym Kukharuk
Finished
۰۹:۳۰
Stanislav Malchuk
۱
۳
Nikolai Treschetka
Finished
۱۰:۰۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۲
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۰:۱۵
Alexander Dzyabura
۳
۲
Andrii Zaitsev
Finished
۱۰:۲۵
Maxim Naumchuk
۲
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۱۰:۳۰
Alberto Olmedo
۳
۰
Jose L. Reverte
Finished
۱۰:۴۰
Jesus Rodriguez
۰
۳
Adrian Serrano
Finished
۱۱:۱۰
Grigori Maltizov
۱
۳
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۱:۱۵
Andrii Zaitsev
۰
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۱:۲۵
Stanislav Malchuk
۱
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۱۱:۳۰
Sergey Akhlamov
۱
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۱:۳۵
Jesus Martin
۳
۱
Jose L. Reverte
Finished
۱۱:۴۰
Grigori Maltizov
۳
۲
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۱:۴۵
Martin Dolezal
۰
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۱:۵۰
Roman Tsubera
۲
۳
Alexander Dzyabura
Finished
۱۱:۵۵
Stanislav Malchuk
۳
۱
Maxim Naumchuk
Finished
۱۲:۰۰
Daljus Kregzde
۱
۱
Vladyslav Rybachok
inprogress
۱۲:۱۵
Martin Dolezal
۰
۱
Ondrej Fiklik
inprogress
۱۲:۲۰
Anton Veliiev
۰
۱
Ivanov Ruslan
inprogress
۱۲:۲۰
Sergey Kinash
۰
۰
Andrii Zaitsev
inprogress
۱۲:۲۵
  Czech Republic Pro League
Rotislav Hasmanda
۲
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۲:۰۰
Petr Bradach
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۳۰
Jan Svoboda
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۳۰
Tomas Andrle
۱
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۰:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Eric Maresh
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۲:۰۰
Antonin Belonoznik
۲
۳
Jan Svoboda
Finished
۰۴:۳۰
Jan Svoboda
۳
۰
Milan Klement
Finished
۰۸:۰۰
Jan Jablonovsky
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۱:۰۰
Karel Brozhik
۰
۳
Eric Maresh
Finished
۰۰:۰۰
Duy Tiep Vu
۳
۱
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۰:۳۰
Matej Drechsler
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۱:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Matej Drechsler
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Andrle
۰
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۲:۰۰
Milan Klement
۳
۲
Jan Svoboda
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Milan Klement
۳
۲
Antonin Belonoznik
Finished
۰۶:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۷:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۰:۳۰
Marek Placek
۳
۰
Ludek Madle
Finished
۱۱:۰۰
Ludek Madle
۱
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۱۲:۰۰
Richard Macura
۳
۲
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۰۰:۰۰
Miloslav Kotil
۲
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۰:۰۰
Vaclav Svoboda
۱
۳
Tomas Ranecky
Finished
۰۰:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۱
Radomir Vavrecka
Finished
۰۰:۳۰
Matej Mezera
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۱:۰۰
Petr Sejk
۱
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۱:۰۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۱:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۲
۳
Radomir Vavrecka
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Ranecky
۳
۱
Petr Sejk
Finished
۰۲:۰۰
Matej Mezera
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۲:۱۵
Tomek Batog
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۲:۳۰
David Mutl
۲
۳
Milan Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۳:۳۰
Milan Vrabec
۲
۳
Milan Smesny
Finished
۰۳:۳۰
David Mutl
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۰۴:۰۰
Tomek Batog
۰
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۴:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۴:۳۰
Milan Vrabec
۰
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۰۵:۰۰
Jan Svoboda
۳
۰
Tomek Batog
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
David Mutl
Finished
۰۵:۳۰
Pavel Vilhelm
۳
۲
Milan Smesny
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Milan Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Antonin Belonoznik
۳
۰
Tomek Batog
Finished
۰۷:۰۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
David Mutl
Finished
۰۷:۳۰
Antonin Belonoznik
۱
۳
Tomek Batog
Finished
۰۷:۳۰
Milan Smesny
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۸:۰۰
Ivo Palmi
۳
۲
Darin Kryl
Finished
۱۰:۳۰
Jaroslav Prokupek
۰
۳
Tomas Pesula
Finished
۱۰:۳۰
Ales Novak
۳
۲
Dominik Lengal
Finished
۱۰:۳۰
Ales Poncza
۱
۳
Jakub Levicky
Finished
۱۱:۰۰
Radek Krcal
۰
۳
Michal Zobac
Finished
۱۱:۰۰
Darin Kryl
۳
۰
Ales Poncza
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Svec
۱
۳
Marek Placek
Finished
۱۱:۳۰
Dominik Lengal
۰
۳
Radek Krcal
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Pesula
۰
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۱۱:۳۰
Jakub Levicky
۲
۳
Ivo Palmi
Finished
۱۲:۰۰
Michal Zobac
۱
۳
Ales Novak
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Prokupek
-
-
Jan Jablonovsky
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Ivo Palmi
-
-
Ales Poncza
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Vaclav Hruska Sr
-
-
Marek Placek
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Ales Novak
-
-
Radek Krcal
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Europe TT Elite Series
Damian Korczak
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۰۲:۳۵
Wojciech Gluszek
۳
۲
Zabinski Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Blazej Warpas
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۲:۴۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۳:۰۰
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Grzegorz Felkel
Finished
۰۴:۰۰
Michal Minda
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۷:۴۵
Tomasz Lewandowski
۳
۱
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۰:۰۰
Wojciech Kowalski
۱
۳
Maksimilyan Alot
Finished
۰۰:۳۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Grzegorz Felkel
۱
۳
Szymon Malicki
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۱:۴۵
Michal Minda
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۱۵
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۳:۱۵
Jakub Nowak
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۳:۴۵
Blazej Warpas
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۱۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Sylwester Wloszek
Finished
۰۴:۳۰
Michal Minda
۰
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۴:۴۵
Damian Korczak
۳
۲
Grzegorz Felkel
Finished
۰۵:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۰۵:۱۵
Jakub Nowak
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۴۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۰۶:۰۰
Michal Minda
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۰۶:۱۵
Damian Korczak
۳
۱
Oleksandr Tereshscenko
Finished
۰۶:۳۰
Jakub Grzegorczyk
۲
۳
Jakub Nowak
Finished
۰۶:۴۵
Wojciech Gluszek
۳
۱
Jakub Wozniak
Finished
۰۷:۱۵
Sylwester Wloszek
۲
۳
Grzegorz Felkel
Finished
۰۷:۳۰
Damian Korczak
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۸:۰۰
Blazej Warpas
۱
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۸:۱۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Grzegorz Felkel
Finished
۰۸:۳۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۴۵
Wojciech Kowalski
۳
۲
Maksimilyan Alot
Finished
۱۰:۳۰
Zabinski Marcin
۱
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۴۵
Szymon Malicki
۰
۳
Milosz Przybylik
Finished
۱۱:۰۰
Michal Korycki
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۱۱:۱۵
Piotr Cyrnek
۲
۳
Wojciech Kowalski
Finished
۱۱:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۲
Damian Korczak
Finished
۱۱:۴۵
Milosz Przybylik
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۲:۰۰
Zabinski Marcin
۰
۱
Maciej Podsiadlo
inprogress
۱۲:۱۵
Szymon Malicki
-
-
Maksimilyan Alot
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Czech Republic TT Star Series
Vojtech Rozinek
۰
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۰:۳۰
Patrick Klos
۳
۰
Michal Benes
Finished
۱۱:۰۵
Jakub Kleprlik
۱
۳
Tomas Konecny
Finished
۱۱:۴۰
Dmitrij Prokopcov
۲
۲
Miroslav Horejsi
inprogress
۱۲:۱۵
  Germany Challenger Ochsenhausen
Florian Bluhm
۳
۱
Samuel Walker
Finished
۱۱:۴۰
Romain Ruiz
۰
۱
Carlos Ishida
inprogress
۱۲:۲۰
Liang Qiu
-
-
Daniel Rinderer
inprogress
۱۱:۰۰
Alexander Valuch
-
-
Elia Schmid
inprogress
۱۳:۰۰
Liang Qiu
-
-
Florian Bluhm
inprogress
۱۳:۴۰
  World TT Trophy
Gergely Sabjan
۱
۳
William Maybanks
Finished
۱۰:۳۰
Zsolt Daru
۱
۳
Levente Krebs
Finished
۱۰:۴۵
Daniel Lung
۰
۳
Krisztian Nagy
Finished
۱۱:۰۰
Gergo Timafalvi
۳
۱
Viktor Sipos
Finished
۱۱:۳۰
Daniel Kiss
۳
۱
Imre Bogadi
Finished
۱۱:۴۵
Krisztian Nagy
۳
۰
Gergely Sabjan
Finished
۱۲:۰۰
Viktor Sipos
-
-
William Maybanks
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vladimir Boycuk
۳
۲
Viktor Sharpay
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۰:۰۰
Andrew Grabski
۱
۳
Sergey Kalenik
Finished
۰۰:۱۵
Vitali Khorolsky
۳
۲
Sergey Kalenik
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Kireev
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۱:۰۰
Vitali Khorolsky
۱
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kalenik
۳
۲
Andrew Grabski
Finished
۰۳:۱۵
Aleksandr Horoshko
۰
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kalenik
۳
۱
Vitali Khorolsky
Finished
۰۳:۴۵
Vitaliy Solovey
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Buluy
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۴:۳۰
Andrew Grabski
۳
۱
Vitali Khorolsky
Finished
۰۴:۴۵
Sergey Buluy
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۵:۰۰
Oleg Andreev
۰
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۵:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Oleg Andreev
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۶:۳۰
Oleg Andreev
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۷:۳۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۸:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۱
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۰۹:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Dmitry Yurkov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Dmitriy Bortsov
Finished
۰۹:۳۰
Anton Yolkin
۱
۳
Artem Maksimenko
Finished
۰۹:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۰:۰۰
Oleksandr Ivashkin
۱
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۰:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۱۰:۳۰
Anton Yolkin
۲
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۱۰:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۱۱:۰۰
Oleksandr Ivashkin
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۱:۰۰
Dmitriy Bortsov
۳
۱
Dmitry Yurkov
Finished
۱۱:۳۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۱۱:۳۰
Anton Ryabukhin
۳
۱
Oleksandr Ivashkin
Finished
۱۲:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۰
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۲:۰۰
  Russia Liga Pro
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۰۰
Anton Gerasimov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۴۵
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۲:۱۵
Ilyas Shakirov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۳۰
Anton Gerasimov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۰
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Kirill Malahov
-
-
Oleg Kutuzov
inprogress
۰۳:۰۰
Roman Astreev
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۱۵
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Ilyas Shakirov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۰۰
Yuriy Lbov
۲
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۴:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۴:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Ivan Pandur
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Andrey Prokhorov
Finished
۰۵:۰۰
Yuriy Lbov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۵:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Ilyas Shakirov
Finished
۰۵:۱۵
Kirill Malahov
-
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
inprogress
۰۵:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۵:۴۵
Yurii Merkushin
۰
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Andrey Zabrodin
۳
۲
Vladimir Slesarev
Finished
۰۹:۰۰
Vyacheslav Tsvetkov
۰
۳
Stepan Dolbilin
Finished
۰۹:۱۵
Andrey Rozhkov
۲
۳
Eduard Tsvetkov
Finished
۰۹:۱۵
Armen Pomazkov
۱
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۰۹:۳۰
Denis Zhevna
۳
۲
Aleksandr Gusev
Finished
۰۹:۴۵
Artem Denisov
۳
۱
Dmitry Tunitsin
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Slesarev
۱
۳
Armen Pomazkov
Finished
۱۰:۰۰
Stepan Dolbilin
۰
۳
Artem Denisov
Finished
۱۰:۱۵
Eduard Tsvetkov
۲
۳
Denis Zhevna
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Kharlakin
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۱۰:۳۰
Dmitry Tunitsin
۳
۰
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Gusev
۳
۲
Andrey Rozhkov
Finished
۱۰:۴۵
Andrey Zabrodin
۲
۳
Armen Pomazkov
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Rozhkov
۳
۲
Denis Zhevna
Finished
۱۱:۱۵
Vyacheslav Tsvetkov
۲
۳
Artem Denisov
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Slesarev
۰
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Tsvetkov
۰
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۱:۴۵
Stepan Dolbilin
۱
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۱:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Armen Darbinyan
۰
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۸:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۸:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۱۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید